Відеовправи на зняття психоемоційного напруження, стресу, тривоги

  Онлайн - тренажер "Психологічний тренажер для підлітків "  який стане в нагоді  й дорослим . Рекомендований вік  для самостійного використання  з 13-14 років. Для школярів молодшої категорії (7-12 років) рекомендується використання тренажера разом з батьками (опікунами), чи фахівцями з психічного здоров`я. Допоміг багатьом впоратися з психологічними труднощами та стати радіснішими. 

Завдання дозволяють покращити психологічний стан  в цілому та зокрема у разі наступних проблем: 

- початкова депресія (втома, погіршення стану здоров`я , злість та дратівливість тощо );

- стрес, пригніченість;

- тривожність;

- сум (невеселий важкий настрій);

- порушення сну та інші.  (Відділ ювенальної превенції УПД ГУНП)

Онлайн тренажер для усунення психологічних проблем

Дихальні техніки для зняття стресу та панічних атак

1.Глибоке та повільне дихання.

Вдихаємо носом, видихаємо ротом. Робимо коротку паузу між вдихом та видихом. Видих має бути довшим за вдих. Уявляємо, що надуваємо повітряну кульку, і видихаємо довго та повільно ротом. Одного вдиху та видиху недостатньо, вправу потрібно робити мінімум 3 хвилини.

 

  • Запах квітів.
  • Запропонуйте дитині уявити, що вона відчуває запах квітки, глибоко вдихаючи через ніс і видихаючи через рот. Також можна подумки уявити собі квітку.

     

  • Маленький зайчик.
  • Мов зайчик, який стрибає у саду та нюхає все довкола, запропонуйте дитині зробити три швидкі вдихи через ніс і один довгий видих через рот.

     

  • Зігріємо метелика.
  • Покажіть на долоні уявного метелика, розкажіть, що він замерз і не може злетіти. Запропонуйте зігріти його своїм подихом. Діти складають долоньки разом, уявивши на своїх долоньках метелика, і дихають на долоні (дихальна вправа: відкрити рота і вимовити тривалий звук «А»). Метелик зігрівся і його треба здути з долоні. Діти роблять глибокий вдих через ніс і видих через рот (на видиху треба витягнути губи трубочкою, вимовити довгий звук «У»).

    ПТСР у дітей під час війни: ігри, техніки і вправи проти напруги






    Немає коментарів:

    Дописати коментар